Srpen 2011

Diplom za bleskovku 3 od celebrity.

31. srpna 2011 v 21:04 | hogwarts--bradavice-n-m-h-z |  Diplomy,ceny

Děkuji.Super.

Studenty-studentky nový ve kterých jsou kolejích:

22. srpna 2011 v 13:24 | hogwarts--bradavice-n-m-h-z |  Všechny infa pro žáky
Nebelvír:
Samantha Quinnová
Sany Miniová
L Lawling
Tess lisabella
Alexandra Jons
Ami Sasaki
Francis Bacon
Clare Khali
Isabella Sailor
Martush Griffdoro
Teddy Lupin
Claire Wood
Marika Novotná
Veronica Darkmoon
Bella Hellová
Jinny Poterová
---Plno musíme dostat lidi i do ostatních kolejí----

Mrzimor:
Matthew Morissen
Verča Duová

Zmijozel:
Artemis Royal
Tom Felton
Alexis Bryan
Kathrine White
Rachel Black
Holly Parker
Pauline Severoona Tomefeldová

Havraspár:
Rose Peterson
Petty Buckei
Allis Trawis
Elisabeth Rogers
Krona Norva
Luna Sulivan
Alison Silver
Elizabeth Martin
Heather Longbottom
Mary-Kate Gaines
Líza Buvierová

BROX - Aspoň jednou chci [720p] Productions Tykey .

22. srpna 2011 v 12:18 | hogwarts--bradavice-n-m-h-z
PODPORUJU BROXE.JESTLI CHCEŠ DEJ SI VIDEO TAKY NA BLOG.UDĚLALA JSEM TO KVŮLI lemon-ade .A PÍSNIČKA SE MI TAKY LÍBÍ.

Diplom za 1.poznávačku od Foxinky.

21. srpna 2011 v 21:06 | hogwarts--bradavice-n-m-h-z |  Diplomy,ceny
Děkuju.Hezký.

Studenty-studentky kteří do naší školy chodily:

20. srpna 2011 v 20:58 | hogwarts--bradavice-n-m-h-z |  Bradavice
Nebelvír:
Denis Creevey
Sirius Black
Rubeus Hagrid
Jack Sloper
Albus Brumbál
Oliver Wood
James Potter
Lee Jordan
Lily Potter
Harry Potter
Ron Weasley
Hermione Granger
Ginny Weasley
George Weasley
Bill Weasley
Fred Weasley
Demelza Robinson

Mrzimor:
Cedric Diggory
Susan Bones
Zachariáš Smith
Hannah Abbott
Justin Finch-Fletchley

Zmijozel:
Regulus Black
Lucius Malfoy
Blaise Zabini
Vincent Crabbe
Rodolfus Lestrange
Draco Malfoy
Tom Marvolo Riddle alias Lord Voldemort

Havraspár:
Cho Chang
Penelopa Clearwater
Marietta Edgecomb
Anthony Goldstein
Terry Boot

Něco o kolejích:

20. srpna 2011 v 14:21 | hogwarts--bradavice-n-m-h-z |  Všechny infa pro žáky
Havraspár

Havraspár (v originálu Ravenclaw, spojení slov raven - krkavec či havran a claw - pařát, spár) byl založen Rowenou z Havraspáru. Kolejními barvami jsou modrá a bronzová, erbovním zvířetem je orel. Ředitelem koleje je Filius Kratiknot, který je zároveň profesorem kouzelných formulí. Kolejním duchem je Šedá dáma, což je dcera Roweny z Havraspáru, vlastním jménem Helena z Havraspáru. Památkou po Roweně je diadém, (který ukradla Helena své matce) ze kterého udělal lord Voldemort svůj viteál. Později byl ale diadém zničen zložárem a s ním zanikla i další část Voldemortovy duše. Havraspárská společenská místnost se nachází v západní věži hradu. Vchodem jsou dveře bez kliky s klepadlem v podobě havrana. Po klepnutí vydá klepadlo otázku, na kterou je nutné odpovědět. Pokud se otázka zodpoví tak, aby se klepadlu zdála moudrá, dveře se otevřou, pokud ne, musí dotyčný počkat na někoho, kdo na otázku uspokojivě odpoví. Otázky se mění. Společenská místnost Havraspáru je větší a vzdušnější než nebelvírská. Rowena z Havraspáru byla dle Moudrého klobouku "zrozená v lůně hor", což by snad mohlo odpovídat Skotsku. Nejlepší přítelkyně Helgy z Mrzimoru byla obdařena mimořádnou inteligencí a neuvěřitelnou kreativitou, mimo jiné vymyslela pohyblivé bradavické schodiště. Rowena měla minimálně jedno dítě, a to dceru Helenu z Havraspáru.

Mrzimor

Mrzimor (anglicky Hufflepuff) byl založen Helgou z Mrzimoru. Kolejními barvami jsou žlutá a černá. Erbovním zvířetem je jezevec. Kolejním duchem je Tlustý mnich. Ředitelkou koleje je profesorka Pomona Prýtová, která je zároveň profesorkou bylinkářství. Mrzimor se jmenuje podle své zakladatelky Helgy z Mrzimoru, která bývala jednou z největších čarodějek. Co se týče dědiců, není znám žádný, který by žil v době, kdy se odehrává příběh. V šesté knize je ovšem zmíněna Hepziba Smithová, coby dědička, kterou zabil lord Voldemort, aby se zmocnil šálku, který patřil Helze z Mrzimoru, a udělal z něj viteál. Harry nikdy ve společenské místnosti Mrzimoru nebyl. Ví se o ní, že se nachází v přízemí hradu v blízkosti kuchyně.

Nebelvír

Nebelvír (anglicky Gryffindor) byl založen Godrikem Nebelvírem. Kolejními barvami Nebelvíru jsou červená a zlatá. Erbovním zvířetem je okřídlený lev. Kolejním duchem je Sir Nicholas de Mimsy-Porpington, známější pod jménem Skoro bezhlavý Nick. Ředitelkou koleje je Minerva McGonagallová, která je zároveň zástupkyní ředitele a profesorkou přeměňování. Společenská místnost Nebelvíru se nachází v severní věži. Vstup střeží portrét Buclaté dámy a heslo, které se mění. Nebelvírská společenská místnost je malá a útulná. Nebelvír se jmenuje podle svého zakladatele Godrika Nebelvíra, který byl přítelem Salazara Zmijozela. Později se jejich cesty kvůli neshodám o vedení a budoucnosti školy rozešly. Co se týče dědiců, není žádný znám, ale předpokládá se, že to jsou Harry Potter a Neville Longbottom. Oba se totiž narodili 31. července o půlnoci, kdy je znamení lva nejsilnější. Nejmagičtější v tomto období je půlnoc. Památkou na Godrika Nebelvíra je meč posetý rubíny (NEBELVÍRŮV MEČ), který vyrobili skřeti, a který se zjeví a podaří vytáhnout z pochvy jen tomu, kdo patří do Nebelvíru a jen tehdy, potřebuje-li ho a prokázal-li hrdinství a odvahu. Je uložen v ředitelově pracovně a je to jediný předmět po zakladatelích Bradavic, ze kterého se nestal viteál. Na koleji studují mimo jiné Neville Longbottom, Weasleyovi, Harry Potter a Hermiona Grangerová.

Zmijozel

Zmijozel (v originále Slytherin) byl založen Salazarem Zmijozelem. Salazar chtěl, aby se žáci vybírali jen z čistokrevných kouzelnických rodin, což vedlo k rozkolu mezi ním a ostatními třemi zakladateli. Nakonec Bradavice opustil, zanechal však po sobě památku v podobě Tajemné komnaty, kterou střežil Bazilišek a kterou směl v budoucnu otevřít jen jeho dědic. Autorka J. K. Rowlingová se pro jeho jméno pravděpodobně inspirovala portugalským diktátorem z let 1932 - 1968, Antóniu de Oliveira Salazarovi. Kolejními barvami Zmijozelu jsou zelená a stříbrná. Erbovním zvířetem je had. Kolejním duchem je Krvavý baron. Ředitelem zmijozelské koleje byl v letech 1981 - 1997 Severus Snape, po něm převzal ředitelské místo Horácio Křiklan, který byl ředitelem koleje již jednou, než odešel v roce 1981 na odpočinek. Zmijozel je často popisován jako "kolej zlých čarodějů", ve skutečnosti ne všichni ze Zmijozelu jsou zlí - vlastnostmi, které je spojují, jsou ctižádost a "nebýt dobrý, když z toho neplyne zisk". Všichni žáci Zmijozelu by měli být alespoň z jedné strany potomky čistokrevných kouzelnických rodin, avšak toto pravidlo není často dodržováno. Společenská místnost Zmijozelu se nachází v podzemí. Vchod je ukryt za obrazem a otevírá se heslem. Místnost je velká a umístěná pod jezerem.

Zápis studenta-studentky do Bradavic.

20. srpna 2011 v 11:28 | hogwarts--bradavice-n-m-h-z |  Bradavice
1.Jméno?
2.Přijmení?
3.Věk?
4.Jméno mámy?
5.Jméno táty?
6.Tvojí rodiče byli kouzelníci?V jakých kolekích byli?
7.Do jaké koleje by jsi chtěl-a jít?Do jaké koleje půjdeš ti napíšu za tvůj zápis!

Jméno a přijmení jsi vymysli a nebo dej vlastní které máš!
Nedávej jména např.Harry Potter nebo Ron Weasley atd... ty už školu ukončili a můžete je vidět ve filmu jménem Harry Potter.Určitě jse to viděly Bradavice už ukončily ale bylo to zfilmováno.